top of page

Absolwentka Anglojęzycznego Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytety Medycznego, w trakcie specjalizacji z Neonatologii, uczestniczka licznych szkoleń oraz kursów z dziedziny Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej.

Medycyna i estetyka to moje dwie największe życiowe pasje. Chcąc je połączyć w swoim życiu zawodowym nie mogłam wybrać nic innego jak Medycynę Estetyczną. Takie połączenie pozwala mi szerzej spojrzeć na zdrowie i stan skóry Pacjenta oraz gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanych przeze mnie zabiegów. 

Zadowolenie i potrzeby moich Pacjentów są dla mnie najważniejsze, dlatego wspólnie dążymy do wybrania najlepszego, indywidualnie dobranego planu zabiegów.​ W swojej pracy zdecydowanie stawiam na zabiegi, które poprawiają kondycję skóry oraz pozwalają na zachowanie i podkreślenie NATURALNEGO PIĘKNA. ​

Dbając o zdrowie i urodę moich Pacjentów pracuję na nowoczesnym sprzęcie, wykorzystuje tylko sprawdzone i najwyższej jakości preparaty oraz stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kongresach naukowych z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej i anti-aging. 

bottom of page