top of page

Marta Michalska

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Anglojęzycznego Wydziału Lekarskiego, Warszawskiego Uniwersytety Medycznego, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, obecnie w trakcie specjalizacji z Neonatologii. 

  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
lek. Marta Michalska

Medycyna i estetyka to moje dwie największe życiowe pasje. Chcąc je połączyć w życiu zawodowym, nie mogłam wybrać nic innego jak Medycynę Estetyczną. Takie połączenie pozwala mi szerzej spojrzeć na zdrowie i stan skóry moich Pacjentów oraz gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanych przeze mnie zabiegów.

Zadowolenie i potrzeby moich Pacjentów są dla mnie najważniejsze, dlatego zawsze dążę do stworzenia indywidualnie dobranego planu zabiegów, w zgodzie z potrzebami pacjentów.​ W swojej pracy zdecydowanie stawiam na zabiegi, które poprawiają kondycję skóry oraz pozwalają na zachowanie i podkreślenie naturalnego piękna, z pełnym poszanowaniem anatomii twarzy. ​

Dbając o zdrowie i urodę moich Pacjentów, pracuję na nowoczesnym sprzęcie, wykorzystuje tylko sprawdzone i najwyższej jakości preparaty oraz stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kongresach naukowych z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej i anti-aging.

bottom of page